+420 724 060 059 Jiří Kříž objednavky@vinoecuore.cz
Vinařství

Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu www.vinoecuore.cz je společnost Vino e Cuore s.r.o., Neklanova 150/38, 128 00 Praha 2 – Vyšehrad. Tento nákupní řád shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi tedy nakupujícím zákazníkem (dále jen Kupující) a provozovatelem internetového obchodu www.vinoecuore.cz (dále jen Prodávající).
Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníkům. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky a její potvrzení ze strany prodávajícího.

Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány dle volby s DPH nebo bez DPH. Na každý nákup je vystavován daňový doklad – faktura, která je předávána společně se zbožím.

Objednávku zboží z internetového obchodu www.vinoecuore.cz lze učinit prostřednictvím internetového obchodu, emailem, nebo telefonicky na kontaktním čísle uvedeného v sekci kontakty. Po zadání objednávky do objednávkového systému a jejím potvrzením ze strany Prodávajícího je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Kupující odesláním objednávky deklaruje, že není osobou mladší 18 let a souhlasí se skutečností, že jej Prodávající může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1 pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění – především pak výzvou k předložení kopie průkazu totožnosti kupujícího. Na tuto žádost prodávajícího je kupující povinen reagovat v přiměřené lhůtě, kterou určí prodávající. Neprokázání této podmínky Kupujícím na žádost prodávajícího je důvodem ke zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího.

Zrušit objednávku před vyexpedováním je možné kdykoliv pomocí zaslání emailu na adresu objednavka@vinoecuore.cz. Nebo telefonicky na telefonním čísle uvedeném v sekci kontakty – objednávky.

Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu Prodávajícího jako obyčejný balík. Zásilky zaslané na dobírku nebudou akceptovány. Zboží musí být originálně zabaleno, bez vad a dalšího poškození a v původně zakoupeném množství. Na vrácení zboží je zároveň potřeba upozornit Provozovatele pomocí emailu, odeslaného na email objednavka@vinoecuore.cz, obsahující tyto informace: žádost o odstoupení od smlouvy, příjmení a jméno kupujícího, uvedení čísla objednávky a uvedení čísla bankovního účtu, na který bude Zákazník požadovat vrácení uhrazení částky. Součástí vracené zásilky musí být kopie dokladu o koupi – faktura. Na základě takto vráceného zboží budou Prodávajícím neprodleně vráceny i peníze za objednané zboží a to ve výši částky, za kterou bylo zboží koupeno. Z částky nebude odečtena cena poštovného, byla-li připočtena při odeslání objednávky. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Prodávající schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět.

Většina zboží nabízeného Prodávajícím je vyexpedováno do 1-5 pracovních dnů. Doba dodání balíků kurýrní službou trvá obvykle 1-3 dny, tudíž celková doba dodání by neměla přesáhnout 1-7 pracovních dnů. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrní služby.

Dopravu zakoupeného zboží je možno uskutečnit dle následujících možností.

  1. Vyzvednutí osobně v místě výdeje prodejce – Vinotéka Klánovice – Slavětínská 9, 190 14 Praha-Klánovice. Vyzvednutí po dohodě: Michal Procházka Tel.: +420 725 895 333
  2. Vyzvednutí osobně v místě výdeje prodejce – areál řeznictví a uzenářství U Dolejších – Sklad Vino e Cuore. Vyzvednutí po dohodě: Jiří Kříž  Tel.+420 724 060 059
  3. Kurýrní službou Messenger.
  4. Další možnosti po dohodě.

Ceny dopravného:
Po Praze:
• zdarma při objednávce nad 4000 Kč
• 150 Kč při objednávce do 4000 Kč

Po celé ČR mimo Prahu:

počet    po 6 lahvích        s DPH

1             karton                  150 Kč

2             kartony                 190 Kč

3             kartony                 225 Kč

4             karton                  265 Kč

5             kartonů                300 Kč

6             kartonů                 340 Kč

7             kartonů                 375 Kč

8             kartonů                 415 Kč

9             kartonů                 450 Kč

10           kartonů                 490 Kč

11           kartonů                 525 Kč

12           kartonů                 565 Kč

13           kartonů                 600 Kč

14           kartonů                 640 Kč

Nad 20 kartonů řešíme dopravu individuálně.

Po celé ČR při objednávce nad 10.000,- Kč doprava zdarma.

DOBÍRKA 50 Kč
(uvedené ceny jsou včetně DPH 21%)

Dopravu na Slovensko řešíme individuálně dle dohody

Jednotlivé způsoby plateb a úhrady a jejich ceny jsou viditelné při odesílání objednávky a jejich aktuální nabídka může být různá pro jednotlivé Kupující. Cena dopravy se odvíjí dle způsobu zvoleným Kupujícím a jejich cena je viditelná při objednávce zboží.

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po dohodě s Kupujícím) zejména v případech kdy má oprávněnou pochybnost o plnoletosti, tj. dosažení 18.let ze strany Kupujícího, nebo kdy není schopen doručit zboží v daném termínu a množství, v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává.

Ochrana osobních údajů Kupujících probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky.

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky.